כיצד ניתן להתגרש באופן מהיר?

טופס יצירת קשר
 This Is CAPTCHA Image

החיים בזוג הם לא תמיד קלים ופשוטים ומי שאומר שאצלם הכל וורוד ואין מריבות והם חיים באושר ובעושר עד עצם היום הזה ובכן יש לקחת הכל במידה, הרי בני אדם הם בעלי רצונות, דעות, יצרים תסכולים שאיפות, משל עצמם כאשר החיים בזוגיות יכולים להתמודד עם סך כל התוצרים הללו אז הדרך לזוגיות טובה היא מובטחת.

אבל לעיתים המצבים משתנים  והתכניות הם משתנות: לידה, עבודה אחרת, שינוי מקום מגורים סביבה חדשה וכדומה. ויש לגשר על כל הפערים הללו ולמצוא את המקום המאוזן והבטוח. לא פשוט בכלל ולפעמים בני זוג לא מגיעים לעמק השווה ומחליטים להיפרד שזה לגיטימי וזו גם אפשרות. בכדי לעשות זאת בצורה טובה מומלץ לנסות ולהקפיד על מרבית השלבים המפורטים להלן.
 

גירושין, לא סוף העולם


נושא הגירושין הוא תחום מאד תוסס ועם מימדים שונים בהתאם לכל אחד - ידוע כי גירושין הוא נושא אינו קל לשני הצדדים גם אם הם אינם מראים זאת. כדי לעבור את שלב הגירושין באופן הטוב ביותר והחיובי יש לבצע את הליך הגירושין במהירות ולא למשוך אותו זמן רב, ואם יש ילדים עדיף לעשות את התהליך כמה שמהר כדי לחסוך מהילדים טראומות קשות יותר, ללא ספק זוהי טראומה אך ברגע שעושים את התהליך במהירות יכולת ההתמודדות תהיה יחסית קצרה יותר וקלה יותר (שוב כמובן שכל מקרה הוא לגופו ויש לבדוק את כל הפרמטרים הרלוונטיים האפשריים).
 

עצות לזירוז הליך הגירושין


1. ההחלטה כבר נפלה והדרך לגירושין כבר נמצאת על הפרק, על מנת לעשות זאת באופן מקצועי, יעיל ומהיר חשוב לפנות לייעוץ ולאדם מוסמך המומחה בתחומים אלו ולדלות ממנו פרטים, שלבים וכמובן פירוט התהליך על מנת לערוך את התהליך בצורה חוקית, בוגרת ומקצועית לכל דבר. בעזרת הכוונה מקצועית הדרך תראה יותר סלולה ובטוחה.

2. דרך יעילה ונוספת היא להתגרש בהסכמה - על שני הצדדים להגיע להחלטה נבונה ומושכלת שזה מה שהם רוצים לעשות ובכך התהליך יהיה הרבה יותר פשוט.

3. דבר נוסף ניתן להגיע לגישור – בעזרת מגשר ניתן להקשיב לצד השני ולראות מה הוא בעצם רוצה.

4. עצה נוספת שהיא פחות נעימה לרוב - לעשות עוד לפני הנישואין הסכם ממון מלא ומסודר, הסכם שקובע כיצד שני הצדדים יפעלו במידה ויגיעו לכדי גירושין.

>> זקוקים לייעוץ אישי ומקצועי של עו"ד לענייני משפחה? לחצו כאן.